Temelleri 1985 yılında Cevdet Basım tarafından atılan Akik Gümüş, müşterilerinden aldığı güçle bugünlere gelmenin mutluluğunu yaşıyor.

Takı ve tasarımda yeniliklerin üstüne koyarak sektörde öncü marka olmayı amaçlayan Akik Gümüş, bundan sonra da günümüz şartlarına uygun yenilikleri takip ederek takıseverlerin aradığı marka olmaya devam edecek.

Asırlardır insanların ilgisini çeken gümüşü, bazen yüzük bazen kolye bazen bir aksesuar ve bileklik olarak görüyoruz. Tasarımlarımızla onlarca farklı takıya dönüşen gümüş, ustalarımız tarafından yenilenme serüvenini sürdürecek.

Biblolar, tablolar ve ev kullanım aksesuarları gibi gümüşün öne çıktığı alanların yanı sıra gümüş, takıdaki konumu kendisine has zerafeti, inceliği, sanatsal görünümün, kullanılan yarı değerli ve kıymetli taşlarla, usta ellerden ortaya çıkan muhteşem görüntüsü ile erkeklerin ve özellikle kadınların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Bu kadar geniş bir alana yayılan gümüşü, daha geniş alana yaymak için her gün farklı bir tasarımı müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.

Akik Gümüş olarak kendi imalatımızda, bize has özel tasarım ürünlerimizi siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam edeceğiz.

Cevdet BASIM

Kuruluş 1985