Akikgumus.com’a nasıl üye olabilirim?
Akikgumus.com sitesinin sağ üst köşesinde bulunan “Üye Ol” alanına tıklayarak, açılan sayfada üyelik bilgileri, iletişim bilgileri ve şifre bilgilerini tamamlayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üye olmak zorunlu mu? Üye olmadan da alışveriş yapılabiliyor mu?
Evet, akikgumus.com sitesinden alışveriş yapabilmek için üyelik zorunludur.

Üyelik bilgilerimi güncelleyebilir miyim?
Evet, üyelik bilgilerinizi hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Kişisel Bilgilerim” bölümünden güncelleyebilirsiniz.

Gümüş ürünleriniz kararma yapar mı?
Gümüş madeni, vücuttaki toksinleri çektiği için ter asidi ve UV ışınlarına tepki olarak zamanla kararır. Bu durum tüm gümüş ürünler için geçerlidir. Çözüm olarak yeniden parlatma veya kaplama yaptırılabilir.

Altın ve Roze kaplama ürünlerinde sorun olur mu?
Altın ve Roze kaplamalı ürünlerde zamanla kullanımdan dolayı renklerinde aşınmalar olabilir. Bu durumda ürünler, yeniden altın kaplama yapılarak ilk aldığınız hale getirilebilir.

Birden fazla üyelik oluşturabilir miyim?
Aynı e-posta adresi üzerinden tekrar üyelik oluşturmanız mümkün değildir.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?
Ana sayfada sağ üst köşede bulunan “Giriş Yap” alanına tıkladıktan sonra “Üye Giriş Bilgilerini Giriniz” bölümündeki “Şifremi Unuttum” linkine tıklayın. E-posta adresinizi girdikten sonra gelecek e-postadaki linke tıklayarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Kişisel verilerim saklanıyor mu, 3. şahıslar ile bu bilgiler paylaşılıyor mu?
Kişisel verileriniz, kanunun çizdiği çerçeve dışında kimseyle paylaşılmamaktadır. Kişisel verileriniz, mevzuatta belirlenen güvenlik ve gizlilik esasları uyarınca yeterli ve etkili önlemler alınarak; yasal zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, faaliyetlerimiz gereği anlaşmalı olduğumuz ve sizlere ürün ve hizmet sunmak için hizmet aldığımız iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz (ürünün sizlere ulaştırılması için hizmet alınan kargo firması, iletişim faaliyetleri çerçevesinde hizmet alınan çağrı merkezi, e-posta gönderimi, kampanya oluşturulması amacıyla reklam firmaları, CRM desteği veren firmalar vb.) ile paylaşılabilir.

Mağazalarda ve ürünlerde Covid sürecinde işleyiş hakkında bilgi alabilir miyim?
Mağazalarımız gün aşırı dezenfekte edilmektedir. Çalışanlarımızın ve sizlerin sağlığı açısından Covid kurallarına uyularak mağazalarımıza tedbir amaçlı kısıtlı sayıda müşteri alınmaktadır. Aynı zamanda online olarak verdiğiniz ürün siparişlerinde, siparişin hazırlanışı esnasında hijyen konusuna hassasiyetle yaklaşılmaktadır.

Fırsatlardan nasıl haberdar olurum?
E-bülten kayıt formundan e-posta adresiniz ile kayıt olarak fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Web sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?
Akikgumus.com’da alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kredi kartı bilgileri güvendedir ve SSL Sertifikası ile korunmaktadır. akikgumus.com’dan vermiş olduğunuz tüm siparişler şifrelenmiştir. Dolayısıyla sipariş sırasında kullanılan kredi kartı bilgileri koruma altındadır.